Patroni serwisu

W tym miejscu ja, Niebieski i walnięta Konefka będziemy chcieli z całego serducha podziękować tym wszystkim, którzy kibicują naszemu projektowi jakim jest Spicethingsup. Będziemy sławić pod niebiosa tych, dzięki którym możemy dalej aktywnie spędzać czas w kuchni przy garach, eksperymentując z nowymi przepisami. Będziemy kłaniać się w pas tym, dzięki którym Efka może rozwijać nie tylko te swoje kulinarne pożal się Boże pasje, ale też poświęcać czas na bazgranie na jedwabiu. Prześlemy uściski i ucałowania… znaczy Efka będzie ściskać i całować, bo ja nie mogę ślinić futerka, tym wszystkim co pomagają przyślepawej Efce podszlifować wygląd zdjęć. Będziemy dziękować za każdą rzecz, w której dostaniemy wsparcie, bo musicie wiedzieć, że Wasze wsparcie jest na wagę złota.

Czym jest Patronite?

Patronite to przede wszystkim platforma wspierania ludzi z pasją. Stanie się patronem to możliwość realnego rozwoju pasji innych poprzez comiesięczne, regularne wpłaty. Patronite to również możliwość zbudowania bliskich relacji z konkretnymi patronami. Patronite działa w dwie strony. Nie tylko dajesz ale i otrzymujesz. Możesz stać się posiadaczem ręcznie malowanego Konefkowego szala, brata Niebieskiego czy też nawet możesz się spotkać z Konefką na kawie. Najważniejsze jednak, że pomagając Konefce, możesz też od czasu do czasu pomóc potrzebującym dzieciom. Wszelkie informacje, co możecie otrzymać w zamian za pomoc Konefce znajdziecie tutaj

Tutaj też pojawi się informacja o tych którzy nas wspierają. Nie czekaj i dołącz do nich.

Nasi Patroni:

  • Patron anonimowy – nie chcesz ujawniać kim jesteś i to rozumiem, Jednak Tobie też, należy się nasza wdzięczność. Tak to do Ciebie – dzięki.

No Comments Found