Niebieskiego przygód kilka Bez kategorii

Przygarnij Kropka

Przygarnij kropka czyli zaadoptuj cudem odnalezionego brata Niebieskiego.

Halo…Dzień dobry…Czy konie mnie słyszą? No więc, ten tego…Sprawa jest. Poważna. Po latach strasznie wykańczającego życia z Konefką, kiedy myślałem, że jestem na tym świecie sam jak kołek, brat bliźniak mi sie odnalazł. Z twarzy podobny zupełnie do nikogo. Dodatkowo ma amnezję i nawet nie pamięta swojego imienia.

Ja jestem zaganiany i nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem. Sprawa więc jest do Was.
Brat potrzebuje ciepłego domu i opieki. Sprawdzianem czy będziecie potrafili mu stworzyć warunki będzie wymyślenie mu jakiegoś odjechanego imienia. Takiego, żebym potem się nie musiał go w towarzystwie wstydzić.

Aby przygarnąć brata wystarczy, że polubicie na Facebooku moją stronę, oraz zaprosicie do zabawy, w komentarzu pod tym postem na FB, minimum trzy osoby (możecie więcej). Pamiętajcie też, żeby wrzucać pomysły na imię dla bliźniaka. Spośród zaproponowanych imion, wybiorę to, które najbardziej przypadło mi do gustu. Osoba, która wymyśli bratu najbardziej odlotowe imię będzie go mogła przygarnąć (tylko w przypadku, kiedy spełni pozostałe dwa warunki: polubienie fanpage i zaproszenie trzech osób do polubienia).

Zapoznajcie się z poniższym regulaminem rozdania:
Regulamin rozdania

  1. Rozdanie trwa do momentu, kiedy ilość polubień fanpage Spice things up osiągnie 2500 lajków.
  2. Przedmiotem rozdania jest maskotka Mumochor.
  3. To nie jest gra losowa w rozumieniu prawa. Osoba, która otrzyma niebieskiego stwora zostanie wybrana przeze mnie spośród tych, które wypełnią zasady rozdania.
  4. Udział w zabawie mogą brać osoby zamieszkałe w Europie. Stwora wyślę na swój koszt, za pośrednictwem Royal Mail w przeciągu 7 dni od podania nazwiska osoby, która otrzyma stwora i podania przez nią adresu do wysyłki.
  5. Warunkiem wysłania stwora jest podanie przez osobę wytypowaną danych adresowych. Dane nie będą przechowywane w rozumieniu przepisów RODO, a jedynie przekazane Royal Mail w celu doręczenia przesyłki.
  6. Aby brać pełny udział w zabawie trzeba posiadać aktywne konto na Facebook. Facebook nie ma z rozdaniem nic wspólnego.
  7. Ogłoszenie wyniku będzie można znaleźć na moim blogu spicethingsup.pl


Panią, która tworzy magiczne stwory możecie znaleźć tutaj
https://www.facebook.com/Mumochor-576513022412203/

No Comments Found

Zostaw komentarz